Pipa Moaina Hale Βίλα
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Κλιματισμός |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Τοποθετημένη σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια από ΠαραΛία Madeiro στην πόλη Praia de Pipa, η Pipa Moaina Hale Βίλα προσφέρει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. Προσφέροντας ιδιωτική πισίνα, η Pipa Moaina Hale Βίλα απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης Praia de Pipa.
ΟικοΛογικό ΆσυΛο είναι σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς. Θα φτάσετε σε Barraca Estrela do Mar και Madeiro's Drinks σε 17 λεπτά με τα πόδια. Πάρκο Τσαπαντάο βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Pipa Moaina Hale Βίλα;
Οι πελάτες της η Pipa Moaina Hale Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Augusto Severo από η Pipa Moaina Hale Βίλα;
Η Pipa Moaina Hale Βίλα απέχει 95 χλμ. από το ΔιεθΝές Augusto Severo. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Pipa Moaina Hale Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Pipa Moaina Hale Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.